pl
KPRF Law Office

Zespół

Joanna Marjańska

Radca prawny/ Doradca restrukturyzacyjny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W KPRF Law Office odpowiedzialna za obsługę procesów komercjalizacji powierzchni handlowych, ze szczególnym naciskiem opiniowanie i negocjowanie umów najmu w galeriach i centrach handlowych, retail parkach i powierzchniach biurowych.Specjalizuje się w prawie gospodarczym, w szczególności prawie handlowym i prawie nieruchomości, prowadzi również postępowania sądowe w zakresie zobowiązań wynikających z umów. Jako in-house zajmowała się opiniowaniem umów najmu m.in. dla IKEA oraz dla sieci sklepów typu convenience Żabka oraz Freshmarket

Anna Zejdler-Winiarska

Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu w Oviedo. Posiada bogate doświadczenie z zakresu prawa spółek i stałej obsługi podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, także z zakresu ecommerce, ochrony danych osobowych i w zakresie spełnienia wymagań europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Na rzecz Klientów KPRF Law Office prowadzi sprawy korporacyjne, handlowe, gospodarcze i cywilne, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości i dochodzenia roszczeń z tytułu gwarancji i rękojmi. Uczestniczyła w projektach związanych z oceną zgodności regulaminów i wzorów umów z prawem pracy i prawem konsumenckim. Posiada doświadczenie związane z prowadzeniem postępowań sądowych oraz przed organami administracji. W ramach obsługi prawnej uczestniczy w negocjacjach handlowych, sporządza opinie prawne i reprezentuje podmioty w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Aleksandra Zarosa

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Z zamiłowania cywilistka, specjalizująca się w prawie kontraktowym i gospodarczym. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie zawodowe w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym głównie podmiotów realizujących inwestycje budowlane oraz działających w branży retail. Ostatnie lata jej kariery to nacisk na obsługę i współpracę z podmiotami funkcjonującymi na rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności z inwestorami, wykonawcami, podwykonawcami, wynajmującymi i najemcami wielkopowierzchniowymi. Reprezentowała Klientów i doradzała przy transakcjach sprzedaży, umowach najmu długoterminowego, oceniała ryzyka kontraktowe oraz prowadziła sprawy związane z dochodzeniem praw i obowiązków wynikających z zawartych umów. W KPRF Law Office zapewnia wsparcie Klientom obecnym na rynku retail oraz nieruchomości komercyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem galerii handlowych tworząc, opiniując i negocjując umowy najmu, a także opracowując i wdrażając strategie prowadzenia sporów zarówno na drodze sądowej i pozasądowej.  

Paweł Szulc

Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach radcowskich i adwokackich w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz rodzinnym. W KPRF Law Office odpowiada za projekty związane z obsługą procesu najmu komercyjnego, prowadzi negocjacje oraz zapewnia proces komercjalizacji, a także wspiera Klientów kancelarii w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej

Piotr Rusek

Radca prawny/ Doradca restrukturyzacyjny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada bogate doświadczenie z zakresu obsługi zarówno podmiotów gospodarczych jak i  osób fizycznych niebędących przedsiębiorcami. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie cywilnym oraz administracyjnym.   W KPRF Law Office uczestniczy w negocjacjach handlowych, sporządza opinie prawne i reprezentuje Klientów przed organami administracji oraz w postępowaniach sądowych.

Bartosz Cozac

Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, specjalizujący się w doradztwie prawnym z zakresu nieruchomości oraz obsługi korporacyjnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców zdobywane w międzynarodowych korporacjach oraz jako prawnik in-house. W KPRF Law Office doradza w zakresie m.in. najmów i komercjalizacji centrów handlowych i logistycznych, powierzchni biurowych, nabycia i sprzedaży nieruchomości oraz bieżącej obsługi centrów handlowych. W zakresie spraw korporacyjnych zajmuje się m.in. zakładaniem i likwidacją spółek, procesem połączenia i podziału spółek, sprzedażą udziałów, sprawami rejestrowymi oraz bieżącą obsługą prawną w ramach codziennego funkcjonowania spółki. Posługuje się językiem polskim oraz angielskim.

Martyna Kulikowska

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła aplikację radcowską prowadzoną przez OIRP w Warszawie, odbywała praktyki w warszawskich sądach. W KPRF Law Office zajmuje się przede wszystkim komercjalizacją obiektów handlowych, tj. negocjowaniem oraz opiniowaniem umów najmu powierzchni handlowych, zarówno po stronie wynajmujących jak i najemców. Posiada również doświadczenie w zakresie kwestii prawnych związanych z codziennym funkcjonowaniem galerii handlowych, takich jak m.in. przygotowywanie i opiniowanie umów marketingowych oraz technicznych, czy też egzekucja wymagalnych należności. Bierze udział w transakcjach związanych ze sprzedażą nieruchomości inwestycyjnych. Ponadto przygotowuje inne dokumenty prawne, wnioski, opinie, pisma i analizy prawne. Interesuje się prawem handlowym oraz prawem cywilnym, ze szczególnym naciskiem na prawo zobowiązań.

Anna Sowa

Absolwentka Politechniki Koszalińskiej na Wydziale Ekonomii. Posiada wieloletnie doświadczenie w bankowości w zakresie obsługi firm i podmiotów gospodarczych, a także kilkuletnie doświadczenie administracyjne. W KPRF Law Office odpowiada za zarządzanie pracą biura, prowadzenie dokumentacji administracyjnej, kadrowej i księgowej. Nadzoruje formalne i prawne procedury związane z funkcjonowaniem kancelarii oraz wspiera zespół w bieżących sprawach.

  • Law Firm 2015 - KPRF Law Office
Znajdziesz nas w mediach społecznościowych
Wykorzystujemy ciasteczka (ang.cookies),aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki
ebel replica sport classic quartz 1216490 womens red dial 33mm for men and women.fendi run away f711121000 36mm womens quartz price list.

https://www.high-endrolex.com/5