pl
KPRF Law Office
Blog
Zespół
Aktualności
Edukacja

Nowy Adwokat w zespole KPRF Law Office

Miło nam ogłosić, że z początkiem września 2016 r. do grona zespołu kancelarii dołączył Pan Mecenas dr Mariusz Stanik.

Pan Mecenas specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia, negocjowania i obsługi umów oraz prawa spółek. Posiada bogate doświadczenie z zakresu prawa handlowego, w tym bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych oraz procesów transformacyjnych przedsiębiorstw.

 W KPRF Law Office odpowiadać będzie za kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa IP, nowych technologii oraz umów.

Oprócz bogatej praktyki adwokackiej jest asystentem i wykładowcą na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, w Katedrze Prawa Gospodarczego Prywatnego, a w 2016 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych.


Mecenas Mariusz Stanik doświadczenie zdobywał w renomowanych kancelariach prawnych w Warszawie, a także uczestnicząc (również jako prelegent) w wielu branżowych konferencjach i szkoleniach. Współautor komentarza do Kodeksu spółek handlowych i autor kilkudziesięciu artykułów naukowych i popularno-naukowych w krajowej prasie prawniczej.

Serdecznie witamy w Zespole!

Wróć
  • Law Firm 2015 - KPRF Law Office
Znajdziesz nas w mediach społecznościowych
Wykorzystujemy ciasteczka (ang.cookies),aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki

https://www.high-endrolex.com/5