pl
KPRF Law Office
Klienci
Kariera
Publikacje

Prawnik / Aplikant

Kancelaria KPRF Law Office poszukuje osoby na stanowisko: Prawnik / Aplikant

Od Kandydatki / Kandydata oczekujemy:

Opis stanowiska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, opatrzonych klauzulą następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Rafała Fabisiak i Piotra Kolanowski, prowadzących działalność gospodarczą, jako wspólnicy spółki cywilnej pod nazwą Kancelaria Radców Prawnych Fabisiak & Kolanowski s.c. („Kancelaria”) z siedzibą w Warszawie w celu wzięcia w aktualnym procesie rekrutacyjnym” na adres mail: rekrutacja@kprf.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Law Firm 2015 - KPRF Law Office
Znajdziesz nas w mediach społecznościowych
Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki